-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
мультимедійне обладнання для початкових класів «Нової української школи»
Тендер Prozorro UA-2019-08-30-000592-c
процедура проводиться для задоволення потреби
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер:
425f86fd933c4cde8e0a2f49c70da277
Внутрішній номер закупівлі:
3731938
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-30-000592-c
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145234
-
Адреса:
67000, Україна, Одесская область, Николаевка, 67000 Одеська область, смт Миколаївка, вул. Шкільна, 22-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Петрівна Шип 0485722616 mikolaivka_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.08.2019 15:27 - 05.09.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2019 15:27 - 15.09.2019 19:00
Аукціон:
16.09.2019 11:53 - 16.09.2019 12:20
Період кваліфікації:
16.09.2019 12:20 - 19.09.2019 16:04
Період завантаження договору:
19.09.2019 15:57 - 09.10.2019 15:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 000.00 мультимедійне обладнання для початкових класів «Нової української школи»