-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Джерела безперебійного живлення
Тендер Prozorro UA-2019-08-30-000342-c
Завершена
1 792 636.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 926.36 UAH
мін. крок: 1% або 17 926.36 UAH
Номер:
439c8b2e226f4fd080c29400aa11dc0a
Внутрішній номер закупівлі:
3730666
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-30-000342-c
Замовник:
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081258
-
Адреса:
01030, Україна, Київська обл., Київ, вул. І. Франка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мельник Вікторія Олександрівна (044) 465-39-09 v.melnik@lotus.uz.gov.ua http://www.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 792 636.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
17 926.36 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
53 700.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2019 12:47 - 06.09.2019 20:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2019 12:47 - 16.09.2019 20:00
Аукціон:
17.09.2019 15:36 - 17.09.2019 16:03
Період кваліфікації:
17.09.2019 16:03 - 18.09.2019 16:47
Період завантаження договору:
17.09.2019 16:03 - 07.10.2019 16:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Джерела безперебійного живлення
Кількість
304 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА"
Оскарження: 17.09.2019 16:03 - 29.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40217888
-
Контактна особа:
Роман Фещенко +380672186382 r.feshchenko@itis.net.ua
-
Адреса:
04080, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 2А
Оскарження: 17.09.2019 16:03 - 29.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 748 673.42 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 712 809.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.09.2019 16:47
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕТВЕЙВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470306
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕТВЕЙВ" 044 359-05-50 sale@netwave.com.ua http://netwave.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04112, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО, будинок 8
Початкова пропозиція
1 757 397.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 716 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "АЙ ТІ ДЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41266522
-
Контактна особа:
Іван Костюк +380952777438 ik@itg.biz.ua
-
Адреса:
04136, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНО-СИРЕЦЬКА, будинок 1-3А
Початкова пропозиція
1 764 460.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 764 460.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
ca9471f4095143ad87cd9646f2392847
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-30-000342-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40217888
-
Контактна особа:
Роман Фещенко +380672186382 r.feshchenko@itis.net.ua
-
Адреса:
04080, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 2А
Номер договору:
55/1019/т
Сума договору:
1 712 809.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 427 341.65 UAH без ПДВ
Дата підписання:
03.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний