-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо Євро 5
Тендер Prozorro UA-2019-08-29-001766-a
річний план закупівель
Торги не відбулися
65 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 327.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 327.60 UAH
Номер:
5d63dc7f05b945eead33478c3ba06b64
Внутрішній номер закупівлі:
3728190
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-29-001766-a
Замовник:
КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38474186
-
Адреса:
74601, Україна, Херсонська область, селище міського типу Горностаївка, Херсонська область, Горностаївський район, селище міського типу Горностаївка, вул Українська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єрьомін Сергій Володимирович +380554441256 gorn_ku@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
65 520.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
327.60 UAH
Період уточнення:
29.08.2019 16:17 - 04.09.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2019 16:17 - 14.09.2019 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описдизельне паливо Євро 5
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо Євро 5
Кількість
2340 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ" 0959191346 dah31074@gmail.com http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
62 010.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
62 010.00 UAH з ПДВ
Документи
40
Скарги
0