-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інтернет
Тендер Prozorro UA-2019-08-28-000525-b
Інтернет. Детальний опис - відповідно до Тендерної докумнтації
Торги відмінено
72 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 100.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 100.00 UAH
Номер:
2e649cb1747d4c6f9dd1394ffbea2aa9
Внутрішній номер закупівлі:
3723381
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-28-000525-b
Замовник:
Філія "Дельта-лоцман" державного підприємства "Адміністрація морських портів України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728507
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська обл., Миколаїв, вул. Лягіна, буд 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руденко Ірина +380512501162 rudenko@delta-pilot.ua http://www.delta-pilot.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
72 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
100.00 UAH
Період уточнення:
28.08.2019 15:31 - 02.09.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2019 15:31 - 12.09.2019 17:00
Аукціон:
13.09.2019 12:48 - 13.09.2019 13:15
Період кваліфікації:
з 13.09.2019 13:15
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описвідповідно до умов договору згідно Додатку 2 до Тендерної документації
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтернет (Джерело фінансування закупівлі - кошти підприємства)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
bf60918dc2e343078ca7ff42a66c44dc
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Підстава для відміни торгів: торги відмінені на підставі умов абзацу 7 частини 1 статті 31 Закону України від 25.12.2015 №922-VIIІ «Про публічні закупівлі» (замовник відміняє торги в разі: відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом).
Дата опублікування:
12.11.2019 11:48
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАТ "Укртелеком (Миколаївська філія)"
Оскарження: 13.09.2019 13:15 - 22.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560766
-
Контактна особа:
Юлія Єфименко +380512500619 yyefymenko@ukrtelecom.ua
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 27/3
Оскарження: 13.09.2019 13:15 - 22.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
60 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
44 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.10.2019 15:38
Документи
15
Скарги
0
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ФАРЛЕП-ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19199961
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ФАРЛЕП-ІНВЕСТ" +380634871951 Olga.Sinicheva@vegatele.com
-
Адреса:
01011, Украина, Київська обл., Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК КУТУЗОВА, будинок 3
Початкова пропозиція
72 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
45 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
18
Скарги
0
ПРАТ "ВФ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14333937
-
Контактна особа:
Ірина Фелді +380504622713 ifeldi@vodafone.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 15
Початкова пропозиція
68 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
56 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
30
Скарги
0