-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги провайдерів (Послуги з доступу до інтернету закладів загальної середньої освіти).
Тендер Prozorro UA-2019-08-27-000276-c
Торги не відбулися
568 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.8% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1.8% або 10 000.00 UAH
Номер:
05861b8cf0e04d7b9c58c0ba7408dabd
Внутрішній номер закупівлі:
3717445
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-27-000276-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Заставнівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
36752460
-
Адреса:
59400, Україна, Чернівецька область, місто Заставна, вулиця Незалежності, 88
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Проданюк Микола Володимирович +380993056626 zastavna.osvita@gmail.com http://zvo.cv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
568 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
17 040.00 UAH
Період уточнення:
27.08.2019 12:33 - 08.09.2019 23:59
Період прийому пропозицій:
27.08.2019 12:33 - 18.09.2019 23:59
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описджерело фінансування- державна субвенція і співфінансування
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
72410000-7-Послуги провайдерів (Послуги з доступу до інтернету закладів загальної середньої освіти).
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВЛАСІЙЧУК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3111021832
-
Контактна особа:
Олександр Власійчук +380668474056 bigdoljar@gmail.com
-
Адреса:
59316, Україна, Чернівецька область, Кіцманський район, село Ставчани, -
Початкова пропозиція
549 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
549 000.00 UAH з ПДВ
Документи
6
Скарги
0