-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (Лот1 – АМ (13-25) або (АС 6-13) – 83т, Лот 2 – ДГ (13-100) - 87т).Джерело фінансування - районний бюджет
Тендер Prozorro UA-2019-08-23-001828-c
Торги відмінено
812 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 653.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 653.00 UAH
Номер:
a03078a37bb74e67a782f16a68b7be31
Внутрішній номер закупівлі:
3714987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-23-001828-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА"ВІТОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ"ВІТОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42944963
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Ольшанців, буд. 66/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Заноздра +380512644894 govtosvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
812 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.08.2019 15:25 - 28.08.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2019 15:25 - 07.09.2019 17:00
Аукціон:
09.09.2019 11:59 - 09.09.2019 13:18
Період кваліфікації:
з 09.09.2019 13:18
Тендерна документація
Інформація про скасування
Номер:
ec3f96d9b11f4212ae96ab0242149950
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
У зв’язку з неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, керуючись п.1 ч.1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі»
Дата опублікування:
13.09.2019 16:15
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴481 400.00 09110000-3 Тверде паливо (Лот1 – АМ (13-25) або (АС 6-13) – 83т
- Лот №2 ₴330 600.00 09110000-3 Тверде паливо (Лот 2 – ДГ (13-100) - 87т).