-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 - 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовлення (Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру)
Тендер Prozorro UA-2019-08-20-002125-c
Торги не відбулися
738 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 692.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 692.50 UAH
Номер:
d286dfbe8a47479e829334c72af61d45
Внутрішній номер закупівлі:
3699823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-20-002125-c
Замовник:
ДРМДтаЗВ виконкому Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40714755
-
Адреса:
50101, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пл. Молодіжна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Покотій Ігор Вікторович 0984214796 umazv@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
738 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 692.50 UAH
Період уточнення:
20.08.2019 15:21 - 02.09.2019 13:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2019 15:21 - 12.09.2019 13:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за надані послуги здійснюється шляхом оплати Замовником після пред’явлення Виконавцем рахунку на оплату наданих послуг та після підписання Сторонами акту (актів) приймання-передачі наданих послуг, безпосередньо після надходження коштів відповідного бюджетного призначення на реєстраційний рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка електронної містобудівної кадастрової системи м. Кривий Ріг, створення містобудівного кадастру
(Джерело фінансування – міський бюджет)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019