• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Фармацевтична продукція (інсулін)

Завершена

100 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b5c1600b189c4486b105551d177a69b4
Внутрішній номер закупівлі: 3699534
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-08-20-001912-c   
Замовник: КУ "Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня" м.Чернівці"
Контактна особа: Емілія Олександрівна Писларь +380372548167,+380372526015 odkl_ekonom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: у Замовника торгів надалі існує потреба в закупівлі товарів за ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (інсулін) Секретар тендерного комітету, юрист, Ворожбит В.І. повідомила, що відповідно до ч.4 ст.35 Закону найбільш прийнятною процедурою для здійснення даної закупівлі, є переговорна процедура, оскільки було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. Секретаря тендерного комітету, юриста Ворожбит В.І, яка наголосила що при цьому предмет закупівлі, його технічні, та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені Замовником у тендерній документації. Замовником торгів було направлено запрошення до участі в переговорній процедурі ТОВ "ВЕНТА. ЛТД", оскільки Учасник подав на другі відкриті торги свою тендерну пропозиції, яка є найбільш економічно вигідною. Учасник також, надав всі відповідні документи в паперовому та в електронному вигляді, що відповідають критеріям встановлені в тендерній документації Замовника. Секретар тендерного комітету, повідомила, що ТОВ "ВЕНТА. ЛТД" відповідає кваліфікаційним критеріям, визначених в ст.16 Закону та володіє достатнім досвідом необхідних для поставки товару в кількості та якості необхідного Замовнику, а в Замовника відсутні підстави для відхилення пропозиції даного Учасника на підставі ст.17.
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інсулін людини (Актрапід НМ або еквівалент, розчин для ін'єкцій 3,0 мл по 100 ОД/мл) одиниця виміру - картридж за рахунок коштів загального фонду
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 46 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Інсулін людини ( Протофан НМ або еквівалент,розчин для ін'єкцій 3,0 мл по 100 ОД/мл) одиниця виміру -картридж за рахунок коштів загального фонду
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 46 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Інсулін аспарт (Новорапід або еквівалент, 3 мл по 100 ОД/мл ) одиниця виміру - флекс пен за рахунок коштів загального фонду
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Інсулін глюлізин ( Епайдра Солостар, або еквівалент, 3 мл по 100 ОД/мл) одиниця виміру - картридж) за рахунок коштів загального фонду
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Інсулін детемір (Левемір або еквівалент,3 мл по 100 ОД/мл ) одиниця виміру - флекс пен за рахунок коштів загального фонду
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Інсулін гларгін (Лантус Солостар, або еквівалент, 3 мл по 100 ОД/мл) одиниця виміру - картридж за рахунок коштів загального фонду
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 5 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Інсулін Деглютек (Тресіба, або еквівалент, 3,0 мл по 100 ОД/мл) одиниця виміру - флекс пен за рахунок коштів загального фонду
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 2 упаковка
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті
Глюкагон( ГіпоКіт або еквівалент, 1 мг) за рахунок коштів загального фонду
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 10 Флакон
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58023, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул. Руська 207 - А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕНТА. ЛТД"

Оскарження: 20.08.2019 14:53 - 31.08.2019 00:00
Ціна пропозиції 88 908.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2019 14:57
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6da2a3650c394a36b5d1b354f31f140d
Ідентифікатор договору: UA-2019-08-20-001912-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕНТА. ЛТД"
Номер договору: 99
Сума договору: 88 908.14 UAH з ПДВ
Сума договору: 83 091.71 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 09.09.2019 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 99 ВЕНТА 09.09.2019.pdf
pdf
додатк 1 вента.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 2.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s