• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Спецвзуття (черевики, чоботи, напівчоботи, капці

Детальна інформація стосовно предмету закупівлі зазначена в документації, яка додається до закупівлі.

Завершена

176 748.85 UAH без ПДВ
Номер: 1940484780af41659766253ccc9ad1ae
Внутрішній номер закупівлі: 3690059
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-08-16-000510-c   
Замовник: Філія "ЦТС" Ліски" ПАТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Ковтун Сергій Васильович (044) 465-32-84 ez@liski.com.ua http://www.liski.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Процедури закупівлі по ДК 021:2015 – 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (Спецвзуття (черевики, чоботи, напівчоботи, капці) оголошені тендерним комітетом філії «ЦТС «Ліски» АТ «Укрзалізниця» 22.02.2019 закупівля № 3669125 (UA-2019-02-22-000559-c) та 18.04.2019 закупівля № 3911318 (UA-2019-04-18-002373-a) відмінені у зв’язку з подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій
Очікувана вартість: 176 748.85 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спецвзуття (черевики, чоботи, напівчоботи, капці
Код ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Кількість 1 лот
Період постачання 22.09.2019 - 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СМАРТ ФАБРІКС"

Оскарження: 22.08.2019 11:17 - 02.09.2019 00:00
Ціна пропозиції 176 665.55 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.08.2019 11:19
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: cbf55fe5e24c43069d44552542a790fa
Ідентифікатор договору: UA-2019-08-16-000510-c-c1
Постачальник: ТОВ "СМАРТ ФАБРІКС"
Номер договору: 276-ПМ
Сума договору: 176 665.55 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 12.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір 276-ПМ від 12.09.2019.PDF
p7s
sign.p7s