-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:33650000-1 «Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори» (імунні сироватки, імуноглобуліни)
Тендер Prozorro UA-2019-08-12-000429-b
Імунобіологічні препарати (імунні сироватки, імуноглобулини) (джерело фінансування закупівлі: кошти державного бюджету) - 52 штуки згідно Додатку 1 до Тендерної документації
Завершена
102 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 025.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 025.00 UAH
Номер:
93ef075d73bc42149fdde4534e2f200d
Внутрішній номер закупівлі:
3669324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-12-000429-b
Замовник:
ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531867
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, м.Добропілля, вул.Московська, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Неля Сергіївна Кірієнко +380955290220 dobr.buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
102 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.08.2019 11:57 - 19.08.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2019 11:57 - 29.08.2019 09:00
Аукціон:
30.08.2019 13:50 - 30.08.2019 14:11
Період кваліфікації:
30.08.2019 14:11 - 02.09.2019 10:58
Період завантаження договору:
30.08.2019 14:11 - 19.09.2019 14:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴102 500.00 ДК 021:2015:33650000-1 «Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори» (імунні сироватки, імуноглобуліни)