-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Засоби навчання
Тендер Prozorro UA-2019-08-08-000791-a
Торги відмінено
675 957.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 160.00 UAH
мін. крок: 0% або 160.00 UAH
Номер:
ce1300acb64e4a3da1429703517d6701
Внутрішній номер закупівлі:
3662735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-08-000791-a
Замовник:
віділ освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144619
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, місто Миколаїв, вул. Романа Шухевича, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фацієвич Ольга Василівна +380324151846 o_fatsievych@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
675 957.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.08.2019 17:45 - 17.08.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2019 17:45 - 27.08.2019 12:00
Аукціон:
28.08.2019 11:25 - 28.08.2019 15:53
Період кваліфікації:
з 28.08.2019 15:53
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
edaa834178ec42ae8b6dd5f615a58c70
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
що у звязку з неможливістю виправлення помилки, , виникла необхідність у відміні торгів.
Дата опублікування:
17.09.2019 17:54
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴60 957.00 Більченський НВК
- Лот №2 ₴88 000.00 Миколаївський НВК
- Лот №3 ₴88 000.00 Березинська ЗОШ
- Лот №4 ₴105 000.00 Рудниківський НВК
- Лот №5 ₴32 000.00 Роздільська ЗОШ
- Лот №6 ₴32 000.00 Раделицький НВК
- Лот №7 ₴135 000.00 Гірський НВК
- Лот №8 ₴135 000.00 Київецький НВК