-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2019-08-06-001345-b
Торги не відбулися
231 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
Номер:
86f8583fbdcf492ebe49534682e728bb
Внутрішній номер закупівлі:
3650674
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-06-001345-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦИІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ СТАНИЧНО-ЛУГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38380533
-
Адреса:
93600, Україна, Луганська область, смт. Станиця Луганська, вул. 5-та лінія, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Одинцова +380665158412 knpcpmcdtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
231 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 150.00 UAH
Період уточнення:
06.08.2019 13:07 - 16.08.2019 10:58
Період прийому пропозицій:
06.08.2019 13:07 - 26.08.2019 10:58
Умови оплати:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Уголь АМ 13-25 мм
Кількість
35 тонни
Період постачання
10.09.2019 - 30.09.2019
Місце постачання
93600, Україна, Луганська область, смт. Станиця Луганська, 5-та Лінія буд.№39
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІНТЕРБУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22004151
-
Контактна особа:
Андрей Заварзин +380953516969 inters2019@gmail.com
-
Адреса:
84207, Україна, Донецька область, місто Дружківка, ВУЛИЦЯ НОВОСАДОВА, будинок 2
Початкова пропозиція
231 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
231 000.00 UAH з ПДВ
Документи
32
Скарги
0