-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка та вул. Костьольна смт Любар Любарського району, Житомирської області.
Тендер Prozorro UA-2019-08-05-002634-b
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка та вул. Костьольна смт Любар Любарського району, Житомирської області.
Торги не відбулися
3 040 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 30 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 30 000.00 UAH
Номер:
043a05ae0ef14b3eb9ea558c3ede5dad
Внутрішній номер закупівлі:
3648474
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-05-002634-b
Замовник:
Управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
20405905
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, майдан ім.С.П.Корольова 3/14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крисюк Роман Анатолійович 380671150100 zakupy.prom@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 040 820.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
05.08.2019 18:13 - 11.08.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2019 18:13 - 21.08.2019 09:00
Аукціон:
22.08.2019 15:47 - 22.08.2019 16:14
Період кваліфікації:
22.08.2019 16:14 - 10.09.2019 17:55
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
- Подіявиконання робіт
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 робочі дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка та вул. Костьольна смт Любар Любарського району, Житомирської області (кошти обласного бюджету).
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "ЄВРОБУД-9"
Оскарження: 22.08.2019 16:14 - 09.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36427918
-
Контактна особа:
Щенин Александр Петрович 380974506008, 380974506008 fklhotyby@ukr.net
-
Адреса:
12460, Україна, Житомирська область, с. Троянів, провулок 1-й Макеєва, будинок 4
Оскарження: 22.08.2019 16:14 - 09.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 304 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 274 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.08.2019 17:16
Документи
97
Скарги
0
ТОВ "ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР"
Оскарження: 29.08.2019 17:16 - 15.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33768346
-
Контактна особа:
Петро Тесельський +380352432306 t-bc@ukr.net
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ШЕПТИЦЬКОГО, будинок 4
Оскарження: 29.08.2019 17:16 - 15.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 499 870.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 290 138.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.09.2019 17:55
Документи
56
Скарги
1
Виробничо-комерційна фірма "Урарту"
Оскарження: 04.09.2019 17:55 - 21.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13577250
-
Контактна особа:
Сароян Азат Абрамович 380977367777, 380674104631 urartu@ukr.net
-
Адреса:
12700, Україна, Житомирська область, Баранівка, вул.Старченка, 1
Оскарження: 04.09.2019 17:55 - 21.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 577 523.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 466 924.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.09.2019 17:55
Документи
41
Скарги
0