-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальний комп'ютерний комплекс (комп'ютер вчителя, комп'ютер учня)
Тендер Prozorro UA-2019-08-05-001368-b
Завершена
299 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 495.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 495.00 UAH
Номер:
c1467a3478f04a9b8e2e322c055eaff3
Внутрішній номер закупівлі:
3646690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-05-001368-b
Замовник:
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146989
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська область, Черкаси, Вячеслава Чорновола, 157
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сидоренко Олександр Владиславович 380472648645 ckrvo@ukr.net http://rvo.ck.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
299 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 495.00 UAH
Період уточнення:
05.08.2019 14:27 - 13.08.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2019 14:27 - 23.08.2019 00:00
Аукціон:
23.08.2019 15:06 - 23.08.2019 15:27
Період кваліфікації:
23.08.2019 15:27 - 27.08.2019 09:20
Період завантаження договору:
23.08.2019 15:27 - 12.09.2019 15:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: місцевий бюджет (залишки освітньої субвенції)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальний комп'ютерний комплекс (комп'ютер вчителя)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 01.10.2019
Навчальний комп'ютерний комплекс (комп'ютер учня)
Кількість
15 одиниця
Період постачання
до 01.10.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
Оскарження: 23.08.2019 15:27 - 07.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
Центр Діксі 380663667999, 380443615373 tenders@dixi-center.com
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Ушинського, 40
Оскарження: 23.08.2019 15:27 - 07.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
297 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
293 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.08.2019 09:20
Документи
11
Скарги
0
ФОП "ЗАМКОВИЙ ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3365908854
-
Контактна особа:
Дмитро Замковий +380956805277 dzamkoviy@gmail.com
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський район, місто Вишгород, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА, будинок 3, квартира 83
Початкова пропозиція
296 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
294 705.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
692a399bdbe941158f2e6894beed97dc
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-05-001368-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
Центр Діксі 380663667999, 380443615373 tenders@dixi-center.com
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Ушинського, 40
Номер договору:
133
Сума договору:
293 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
244 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
09.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний