-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з виготовлення оригінал-макетів національних стандартів
Тендер Prozorro UA-2019-07-31-000499-a
Завершена
1 039 915.09
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 178.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 178.86 UAH
Номер:
8f47247bb3e84a369abc244fb5febdaf
Внутрішній номер закупівлі:
3634317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-31-000499-a
Замовник:
ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32595752
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Київ, 03115 м.Київ, вул.Святошинська,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гіптенко Ольга Миколаївна +380444523396 giptenko2903@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 039 915.09 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.07.2019 17:41 - 09.08.2019 17:45
Період прийому пропозицій:
31.07.2019 17:41 - 19.08.2019 17:45
Аукціон:
20.08.2019 14:57 - 20.08.2019 15:36
Період кваліфікації:
20.08.2019 15:36 - 27.08.2019 10:06
Період завантаження договору:
20.08.2019 15:36 - 09.09.2019 15:36
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴522 028.81 ЛОТ1 Виготовлення оригінал-макетів національних стандартів ( 7 435 сторінок)
- Лот №2 ₴517 886.28 ЛОТ 2 Виготовлення оригінал-макетів національних стандартів ( 7 376 сторінок)