-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 0 до 3 років)
Тендер Prozorro UA-2019-07-31-000474-c
Завершена
533 507.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 333.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 333.00 UAH
Номер:
94d57d5a785342f3856a86ba170663a9
Внутрішній номер закупівлі:
3633266
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-31-000474-c
Замовник:
Управління охорони здоров'я СОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013142
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, вул. Першотравнева,29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мірошниченко Світлана Вікторівна +380661526192 tendersekretar@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
533 507.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.07.2019 15:34 - 09.08.2019 15:39
Період прийому пропозицій:
31.07.2019 15:34 - 19.08.2019 15:39
Аукціон:
20.08.2019 11:08 - 20.08.2019 16:04
Період кваліфікації:
20.08.2019 16:04 - 04.09.2019 15:51
Період завантаження договору:
20.08.2019 16:04 - 09.09.2019 16:04
Тендерна документація
- Лот №1 ₴99 600.00 PKU Nutri 2 Енерджи або еквівалент
- Лот №2 ₴175 230.00 PKU Nutri 2 Концентрат або еквівалент
- Лот №3 ₴73 152.00 ФКУ Анамікс Інфант або еквівалент
- Лот №4 ₴95 306.00 Comida-PKU B Formula / Коміда-ФКУ В Формула або еквівалент
- Лот №5 ₴33 327.00 Афеніл гель або еквівалент
- Лот №6 ₴56 892.00 Коміда ФКУ А+ LCP або еквівалент