• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«КОД ДК 021:2015 43310000-9 - МАШИНИ ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА; (ВІБРОКОТОК ДОРОЖНІЙ)»

Джерело фінансування: власні кошти

Торги не відбулися

800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер: c265616e8d044719aca293753fa86603
Внутрішній номер закупівлі: 3629033
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-30-001432-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Геннадій Михайлович Деменін +380567324646,+380563774103 td_dneprovodokanal@i.ua http://vodokanal.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 000.00 UAH
Період уточнення: 30.07.2019 14:37 - 05.08.2019 20:00
Період прийому пропозицій: 30.07.2019 14:37 - 15.08.2019 20:00
Аукціон: 16.08.2019 13:29 - 16.08.2019 13:56
Період кваліфікації: 16.08.2019 13:56 - 22.08.2019 13:54
Умови оплати:
дата подання заявки - 30%
поставка товару - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«КОД ДК 021:2015 43310000-9 - МАШИНИ ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА; (ВІБРОКОТОК ДОРОЖНІЙ)»
Код ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництва
Кількість 1 штуки
Період постачання 27.08.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька,21А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ"ЛОГІСТИК МАШИНЕРІ"

Оскарження: 16.08.2019 13:56 - 02.09.2019 00:00
Початкова пропозиція 726 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
624 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.08.2019 13:45
Документи 18
Скарги 0
ТОВ "КОМПАНІЯ "СВІТ БУДІВЕЛЬНОЇ ТЕХНІКИ"

Оскарження: 22.08.2019 13:45 - 02.09.2019 00:00
Початкова пропозиція 730 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
625 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.08.2019 13:48
Документи 10
Скарги 0
ТОВ "Спецзапчастина Центр"

Оскарження: 22.08.2019 13:48 - 02.09.2019 00:00
Початкова пропозиція 784 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
784 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.08.2019 13:54
Документи 12
Скарги 0