• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги не відбулися

1 460 760.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 607.60 UAH
Номер: ae832fbf18d841e4ba04d19685e197f5
Внутрішній номер закупівлі: 3615814
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-25-001173-b   
Замовник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьке тролейбусне управління"
Контактна особа: Тетяна Мозгова +380508554001 kpstru@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 460 760.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 14 607.60 UAH
Період уточнення: 25.07.2019 12:51 - 30.07.2019 14:00
Період прийому пропозицій: 25.07.2019 12:51 - 09.08.2019 14:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 658000 Кіловат-година
Період постачання 01.09.2019 - 31.10.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЕНЕРА СХІД»
Початкова пропозиція 1 460 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 460 760.00 UAH з ПДВ
Документи 13
Скарги 0