-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізори
Тендер Prozorro UA-2019-07-24-002029-b
так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуванної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України; вимоги до предмета закупівлі визначено в технічному завданні тендерної документації
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 300.00 UAH
Номер:
d0de565742014856a9a8a81ae4a02dcb
Внутрішній номер закупівлі:
3614036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-24-002029-b
Замовник:
Відділ освіти Золотоніської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147061
-
Адреса:
19700, Україна, Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Олексіївна Восколович +380473721355,+380473721103 osvita_zol_rayon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
24.07.2019 23:16 - 30.07.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2019 23:16 - 09.08.2019 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: районний бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізори
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.08.2019
Місце постачання
19700, Україна, Черкаська область, м. Золотоноша та Золотоніський р-н, за адресами підпорядкованих навчальних закладів Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НВО "РОМСАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39689490
-
Контактна особа:
Інна Кочерга +380673340117 i.kocherga@romsat.ua
-
Адреса:
04214, Україна, Київська область, м.Київ, пр. Оболонський, будинок 32-Б, офіс 402
Початкова пропозиція
291 150.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
291 150.00 UAH з ПДВ
Документи
45
Скарги
0