-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Тендер Prozorro UA-2019-07-24-001721-b
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11
Завершена
801 119.05
UAH з ПДВ
Номер:
564cdede898f40a09ce047362a6c1caa
Внутрішній номер закупівлі:
3613282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-24-001721-b
Замовник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, Межигірська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Державне підприємство УзЕМК 380442015652 c.bars@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до пункт 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, застосовується переговорна процедура закупівлі.
Очікувана вартість:
801 119.05 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Кількість
342 послуга
Період постачання
05.08.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АМК ІНЖИНІРИНГ"
Оскарження: 25.07.2019 11:54 - 19.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40913074
-
Контактна особа:
Чернишов К.В. 030500103758 montajnik.kiev.ua2016@gmail.com
-
Адреса:
04108, Україна, місто Київ, Київ, проспект Правди б. 62, офіс 84
Оскарження: 25.07.2019 11:54 - 19.08.2019 00:00
Ціна пропозиції
801 119.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.08.2019 12:53
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
0371968adc9d46db837ffa53ec8e3433
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-24-001721-b-a1
Постачальник:
ТОВ "АМК ІНЖИНІРИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40913074
-
Контактна особа:
Чернишов К.В. 030500103758 montajnik.kiev.ua2016@gmail.com
-
Адреса:
04108, Україна, місто Київ, Київ, проспект Правди б. 62, офіс 84
Номер договору:
79000-01-1253
Сума договору:
801 119.05 UAH з ПДВ
Сума договору:
667 599.21 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
21.08.2019 10:00
Статус:
Виконаний