-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мікрофони та гучномовці (навушники)
Тендер Prozorro UA-2019-07-22-002749-b
Завершена
13 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 66.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 66.00 UAH
Номер:
c325132e764f417ab61231601261ab07
Внутрішній номер закупівлі:
3604424
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-22-002749-b
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020187
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Театральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Васинчук +380412225564,+380966180019 pbcu.05@gmail.com http://www.tvradiozt.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
66.00 UAH
Період уточнення:
22.07.2019 19:04 - 27.07.2019 20:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2019 19:04 - 06.08.2019 20:00
Аукціон:
07.08.2019 11:53 - 07.08.2019 12:44
Період кваліфікації:
07.08.2019 12:44 - 12.08.2019 17:20
Період завантаження договору:
07.08.2019 12:44 - 27.08.2019 12:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мікрофони та гучномовці (навушники)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.08.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГОРДІЄНКО ОЛЕНА ПЕТРІВНА
Оскарження: 07.08.2019 12:44 - 23.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2372221549
-
Контактна особа:
Олена +380660147845 strelecpuh64@gmail.com
-
Адреса:
03179, Україна, Київ, Киев, Феодоры Пушиной 44/50
Оскарження: 07.08.2019 12:44 - 23.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
10 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2019 17:20
Документи
14
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БІРІН ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3138319899
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БІРІН ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ +380504133972 dmitry.v.birin@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 02002, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИКІЛЬСЬКО-СЛОБІДСЬКА, будинок 4В, квартира 103
Початкова пропозиція
12 336.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "ІН-ДЖАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38607747
-
Контактна особа:
ТОВ "ІН-ДЖАЗ" 044-451-86-15 tender@injazz.ua http://www.jazzclub.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03150, м.Київ, БУЛЬВАР ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 1
Початкова пропозиція
12 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ФОП Гордєєва А.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3071810344
-
Контактна особа:
Гордєєва Анна Миколаївна +380660002711 sviycomputer123@gmail.com
-
Адреса:
58013, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Комарова 40/11
Початкова пропозиція
11 460.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 460.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ФОП "Стахова Наталія Олексіївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2521703262
-
Контактна особа:
Наталія Стахова +380632617696 navigatorzt@gmail.com
-
Адреса:
12445, Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Пряжів, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 11
Початкова пропозиція
12 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 930.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
ПОДУШКІН ЛЕОНІД ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3212502058
-
Контактна особа:
Леонід Вікторович Подушкін +380500509758 i@emdio.ooo
-
Адреса:
84121, Україна, Донецька область, Слов'янськ, Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Вільна 1\20
Початкова пропозиція
12 751.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 751.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОЛ-ПРИНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34806111
-
Контактна особа:
ТОВ "Ол принт" +380951020525 olprinte@ukr.net
-
Адреса:
02125, Україна, Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВИЗВОЛИТЕЛІВ, будинок 1
Початкова пропозиція
12 976.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 976.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
396211ffb0b947aebb13bb36c0ddcf2c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-22-002749-b-a1
Постачальник:
ГОРДІЄНКО ОЛЕНА ПЕТРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2372221549
-
Контактна особа:
Олена +380660147845 strelecpuh64@gmail.com
-
Адреса:
03179, Україна, Київ, Киев, Феодоры Пушиной 44/50
Номер договору:
39
Сума договору:
9 996.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
8 330.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
27.08.2019 11:00
Статус:
Виконаний