• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Стенд для перевірки і настроювання радіостанцій

Торги не відбулися

165 800.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 658.00 UAH
Номер: 0139ba78555342aba18e4e45a9fc89f5
Внутрішній номер закупівлі: 360003
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-11-16-001723-a   
Замовник: Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця»
Контактна особа: Сенишин І.А. (032)-226-16-60 elzakup.nh@railway.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34328100-3 Випробувальні стендиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 165 800.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 658.00 UAH
Період уточнення: 16.11.2016 20:04 - 22.11.2016 09:00
Період прийому пропозицій: 16.11.2016 20:04 - 02.12.2016 09:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стенд для перевірки і настроювання радіостанцій
Код ДК 021:2015: 34328100-3 Випробувальні стенди
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2016
Місце постачання 79025, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Широка, 2 тел. (032-226-15-67) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Компанія Тяжмашкомплект"
Початкова пропозиція 165 700.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
165 700.00 UAH без ПДВ
Документи 3
Скарги 0