-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі із заміною дверей Комунального некомерційного підприємства «2-а міська поліклініка м. Львова» на вул. Симоненка, 4
Тендер Prozorro UA-2019-07-19-002395-b
Торги не відбулися
705 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 525.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 525.00 UAH
Номер:
ed0ed0f1ce8347b390c8d5b77d0fcc93
Внутрішній номер закупівлі:
3598580
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-19-002395-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «2-а міська поліклініка м. Львова»
×
-
Код ЄДРПОУ:
20761149
-
Адреса:
79071, Україна, Львівська область, Львів, Симоненка, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Монастирська Наталія Романівна 380322634336 2kmp_uoz_lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
705 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 525.00 UAH
Період уточнення:
19.07.2019 15:18 - 27.07.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2019 15:18 - 06.08.2019 18:00
Аукціон:
07.08.2019 12:33 - 07.08.2019 12:54
Період кваліфікації:
07.08.2019 12:54 - 16.08.2019 17:40
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт будівлі із заміною дверей Комунального некомерційного підприємства «2-а міська
поліклініка м. Львова» на вул. Симоненка, 4
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кучка Петро Васильович
Оскарження: 07.08.2019 12:54 - 24.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2831514756
-
Контактна особа:
Кучка Петро 380676766098, 380676766098 Petro_1007@ukr.net
-
Адреса:
79066, Україна, Львівська область, Львів, пр.Червоної Калини 85а,кв28
Оскарження: 07.08.2019 12:54 - 24.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
545 817.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
545 817.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.08.2019 16:29
Документи
68
Скарги
0
ТОВ "УКРБУД ГАЛИЧИНА"
Оскарження: 13.08.2019 16:29 - 27.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42318775
-
Контактна особа:
Роман Панчишин +380667050611 taras.leopolis1488@gmail.com
-
Адреса:
79060, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ НАУКОВА, будинок 16
Оскарження: 13.08.2019 16:29 - 27.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
615 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
615 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.08.2019 17:40
Документи
67
Скарги
0