-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 39510000-0 Вироби домашнього текстилю (штори тюлеві, штори атласні, підхвати, ламбрекени)
Тендер Prozorro UA-2019-07-19-000672-c
кошти Державного бюджету України
Торги не відбулися
156 080.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 780.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 780.40 UAH
Номер:
0132f5889376405d919905d3f592390a
Внутрішній номер закупівлі:
3598454
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-19-000672-c
Замовник:
Київський національний торговельно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566117
-
Адреса:
02156, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Кіото, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панчук Юлія Вікторівна +380445314859 Panchuk_U@knteu.kiev.ua https://www.knteu.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39510000-0 Вироби домашнього текстилюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
156 080.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
780.40 UAH
Період уточнення:
19.07.2019 15:11 - 26.07.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2019 15:11 - 05.08.2019 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюються згідно Договору протягом 14 (чотирнадцяти) банківських днів з моменту поставки товару, на підставі накладної або товарно-транспортної накладної шляхом безготівкового перерахунку коштів на поточний рахунок Продавця згідно з його реквізитами, вказаними в Договорі, за умови наявності бюджетного фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
штори тюлеві, штори атласні, підхвати, ламбрекени
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 20.09.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ДАНИЛОВА ДАРІАНА ОЛЕГІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3213808887
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ДАНИЛОВА ДАРІАНА ОЛЕГІВНА +380505935351 newstilmodern@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Ж/М ТОПОЛЯ-3, будинок 54, корпус 3, квартира 11
Початкова пропозиція
99 472.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
99 472.00 UAH з ПДВ
Документи
31
Скарги
0