• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

обладнання для ігрових майданчиків

Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевих бюджетів

Завершена

340 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 29c27e9062814c2c8aa121381997995d
Внутрішній номер закупівлі: 3594465
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-18-003008-b   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧОРНУХИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Віталій Сергійович Шостак +380666304334 chornukhy_vykonkom@ukr.net https://chornuhynska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: протягом червня та липня 2019 року проведено дві процедури відкритих торгів на закупівлю обладнання для ігрових майданчиків за ідентифікаторами закупівель в електронній системі публічних закупівель (www.prozorro.gov.ua) - UA-2019-06-06-001986-b та UA-2019-06-27-000881-b. Двічі торги не відбулись через відсутність достатньої кількості пропозицій (учасників). Оскільки потреба в закупівлі товару залишається та відповідно до затвердженого річного плану закупівлі товарів, робіт та послуг, рішенням тендерного комітету виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради прийнято рішення застосувати переговорну процедуру закупівлі згідно п.4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі», як найбільш прийнятну процедуру для проведення закупівлі виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради з учасником, який виявив бажання прийняти участь у закупівлі та надав найбільш економічно вигідну пропозицію відповідно предмета закупівлі
Очікувана вартість: 340 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
обладнання для ігрових майданчиків
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 7 комплект
Період постачання до 20.08.2019
Місце постачання 37100, Україна, Полтавська область, смт. Чорнухи, вул. Центральна, 39 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДМК-72 "ДИТЯЧИЙ СВІТ"

Оскарження: 18.07.2019 17:38 - 29.07.2019 00:00
Ціна пропозиції 329 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.07.2019 17:40
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6b62f95ffad14e1989049e6716b38120
Ідентифікатор договору: UA-2019-07-18-003008-b-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДМК-72 "ДИТЯЧИЙ СВІТ"
Номер договору: Б-18-07/19
Сума договору: 329 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 274 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 29.07.2019 14:05
Статус:
Виконаний
pdf
Товар Обладнання для дитячих майданчиків.pdf
p7s
sign.p7s