-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальний одяг для працівників бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги
Тендер Prozorro UA-2019-07-18-000538-a
1. Місце поставки товару: Станції швидкої медичної допомоги – відокремлені структурні підрозділи КЛПУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та КЛПУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (згідно п.4 розділу V та додатку 2 проекту договору, викладеному у Додатку №4 до Тендерної документації); 2. Обсяг поставки товару: згідно з Додатком №3; 3. Строк поставки товарів: протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати отримання відповідної заявки від Замовника (згідно п. 1 розділу V проекту договору, викладеному у Додатку №4 до Тендерної документації).
Торги не відбулися
1 696 943.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 969.43 UAH
мін. крок: 1% або 16 969.43 UAH
Номер:
3c97c29dfffc400ca781f37861f5a345
Внутрішній номер закупівлі:
3593665
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-18-000538-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНА УСТАНОВА "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13491258
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька обл., Краматорськ, ВУЛИЦЯ ОСТАПА ВИШНІ, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Васильєва Рената +380683094203 docemp.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18110000-3 Формений одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 696 943.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 969.43 UAH
Період уточнення:
18.07.2019 16:06 - 27.07.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
18.07.2019 16:06 - 06.08.2019 15:00
Аукціон:
07.08.2019 11:28 - 07.08.2019 11:49
Період кваліфікації:
07.08.2019 11:49 - 18.09.2019 14:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату Товару після його прийняття та відповідного пред'явлення Постачальником видаткової накладної. Джерело фінансування закупівлі: обласний бюджет (медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Штани літні для чоловіків
Кількість
1073 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Сорочка літня для чоловіків
Кількість
1073 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Штани літні для жінок
Кількість
865 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Сорочка літня для жінок
Кількість
865 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Швейне об'єднання "РОБОЧИЙ СТІЛЬ""
Оскарження: 18.09.2019 11:52 - 29.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38144198
-
Контактна особа:
Людмила Слайковська +380501857055 work.style@ukr.net
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ ЛОМОНОСОВА, будинок 42
Оскарження: 18.09.2019 11:52 - 29.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
932 449.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
932 449.32 UAH з ПДВ
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФІМЕД ГРУП"
Оскарження: 18.09.2019 14:09 - 29.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39961135
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФІМЕД ГРУП" +380994225051 profimedgroup@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03187, м.Київ, ПРОСПЕКТ АКАДЕМІКА ГЛУШКОВА, будинок 1
Оскарження: 18.09.2019 14:09 - 29.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 167 451.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 167 451.20 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
1