• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

ДК 016-2010: 32.50.1 Інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні; ДК 021: 2015 33100000-1 медичне обладнання.

ЛОТ 1:Стерилізатор паровий з горизонтальним завантаженням, круглою в перетині камерою об'ємом 100л-2шт; Стерилізатор повітряний на 20л-5шт; Стерилізатор повітряний на 80л-2шт. ЛОТ 2:Аспіратор хірургічний-2шт; Електрохірургічний ніж з термостеплером-1шт. ЛОТ 3:Терапевтичний концентратор кисню, для забезпечення штучної вентиляції легень при наркозі на10л-1шт.

Завершена

1 398 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 500.00 UAH
Номер: 5d43692fe61f4ce89c567fe66ddb817f
Внутрішній номер закупівлі: 359177
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-10-19-001345-b   
Замовник: КУ "Маріупольська міська лікарня №9 - медико-санітарна частина працівників департаменту морського флоту"
Контактна особа: Юлія Борисівна +380629513228 likarnya9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33157000-5 Газотерапевтичні та респіраторні апаратиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 398 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.10.2016 19:45 - 01.11.2016 10:00
Період прийому пропозицій: 19.10.2016 19:45 - 11.11.2016 10:00
Аукціон: 14.11.2016 11:29 - 14.11.2016 16:00
Період кваліфікації: 14.11.2016 16:00 - 17.11.2016 12:47
Період завантаження договору: 14.11.2016 16:00 - 04.12.2016 16:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴494 300.00 ДК 021:2015: 33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне; ДК 016:2010: 32.50.1 Інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні
  • Лот №2 ₴784 000.00 ДК 021:2015: 33161000-6 Електрохірургічні прилади; ДК 016:2010: 32.50.1 Інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні
  • Лот №3 ₴120 000.00 ДК 021:2015: 33157000-5 - Газотерапевтичні та респіраторні апарати; ДК 016:2010: 32.50.1 Інструменти і прилади медичні, хірургічні та стоматологічні