-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби навчання та обладнання для кабінетів математики, географії та фізики
Тендер Prozorro UA-2019-07-17-000568-a
Торги не відбулися
584 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 849.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 849.00 UAH
Номер:
104ba6f7783447beaaf01314708198ec
Внутрішній номер закупівлі:
3586658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-17-000568-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Ріпкинської районної державної адміністрації Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147517
-
Адреса:
15000, Україна, Чернігівська область, Ріпки, вул. Соборна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мартюшова Світлана Василівна +380464122427 rpadm-osvita@cg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
584 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 849.00 UAH
Період уточнення:
17.07.2019 12:32 - 23.07.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2019 12:32 - 02.08.2019 09:00
Аукціон:
05.08.2019 15:54 - 05.08.2019 16:15
Період кваліфікації:
05.08.2019 16:15 - 08.08.2019 16:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться Замовником у безготівковій формі на рахунок Учасника за фактично поставлений товар на підставі накладної.
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби навчання та обладнання для кабінету математики. Джерела фінансування: державний та місцевий бюджети
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.11.2019
Засоби навчання та обладнання для кабінету математики. Джерела фінансування: державний та місцевий бюджети
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.11.2019
Засоби навчання та обладнання для кабінету математики. Джерела фінансування: державний та місцевий бюджети
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.11.2019
Місце постачання
15011, Україна, Чернігівська область, смт. Добрянка, вул. Преображенська,7
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дидактиклаб"
Оскарження: 05.08.2019 16:15 - 19.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42831727
-
Контактна особа:
Пасенцян Артем 380686001466, 380686001466 info@didacticlab.com.ua
-
Адреса:
68355, Україна, Одеська область, Вилкове, Прикордонна 4б, кв 7
Оскарження: 05.08.2019 16:15 - 19.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
575 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
575 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.08.2019 12:53
Документи
51
Скарги
0
ФОП Доценко Дмитро Сергійович
Оскарження: 08.08.2019 12:53 - 19.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3480101799
-
Контактна особа:
Доценко Дмитро Сергійович +380962485776 fizospdocenko@gmail.com
-
Адреса:
74800, Україна, Херсонська область, Каховка, вул. Г. Сковороди, буд 76
Оскарження: 08.08.2019 12:53 - 19.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
582 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
582 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.08.2019 16:43
Документи
15
Скарги
0