• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК021-2015: 42410000-3 — Підіймально-транспортувальне обладнання

Мобільна сортувальна лінія для сортування твердих побутових відходів

Торги відмінено

2 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 000.00 UAH
Номер: 5fdb3096070047dd80cb9ad4d504677f
Внутрішній номер закупівлі: 3584249
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-16-002564-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Зацаринна Ірина Станіславівна 380473344493 smilajkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 55 000.00 UAH
Період уточнення: 16.07.2019 16:33 - 22.07.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2019 16:33 - 01.08.2019 18:00
Аукціон: 02.08.2019 12:18 - 02.08.2019 12:39
Період кваліфікації: 02.08.2019 12:39 - 06.08.2019 16:30
Період завантаження договору: 02.08.2019 12:39 - 22.08.2019 12:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мобільна сортувальна лінія для сортування твердих побутових відходів
Код ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 01.10.2019
Місце постачання 20700, Україна, Черкаська область, Сміла, вул. Сунківська, 71 На карті

Інформація про скасування

Номер: 919ad0aa646b4885a833a71422257560
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: процедуру відмінено у зв'язку з неможливістю усунути порушення
Дата опублікування: 29.08.2019 12:49
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Зайченко Каріна Яківна

Оскарження: 02.08.2019 12:39 - 17.08.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 999 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 999 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2019 16:30
Документи 27
Скарги 0
ПП ЕКО СІТІ
Початкова пропозиція 2 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: e05bbccf15224cd0800a972f182b95ac
Ідентифікатор договору: UA-2019-07-16-002564-b-c1
Постачальник: ФОП Зайченко Каріна Яківна
Сума договору: 1 999 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 999 800.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації