-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот № 1 Бензин марки А-92, Дизельне паливо, лот № 2 - Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2019-07-16-000395-a
Завершена
650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 000.00 UAH
Номер:
ddba06959b2c427e99b8c1baa917456d
Внутрішній номер закупівлі:
3582782
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-16-000395-a
Замовник:
Комунальне підприємство"Мелітополькомунтранс"ММР ЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
35238639
-
Адреса:
72314, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул О.Невського буд 115
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Маргарита Петрівна +380619448621 kpmktmelitopol@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.07.2019 14:05 - 22.07.2019 14:10
Період прийому пропозицій:
16.07.2019 14:05 - 01.08.2019 14:10
Аукціон:
02.08.2019 12:02 - 02.08.2019 13:33
Період кваліфікації:
02.08.2019 13:33 - 07.08.2019 09:06
Період завантаження договору:
02.08.2019 13:33 - 22.08.2019 13:33
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴450 000.00 Лот № 1 Бензин марки А-92, Дизельне паливо
- Лот №2 ₴200 000.00 Лот № 2 - Дизельне паливо