-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Комп'ютерна техніка
Тендер Prozorro UA-2019-07-15-000731-a
Комп'ютерна техніка
Завершена
263 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 230.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 230.00 UAH
Номер:
e2705de29cf14dd68883865310489971
Внутрішній номер закупівлі:
3578177
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-15-000731-a
Замовник:
Національний університет "Одеська морська академія" в особі Азовського морського інституту Національного університету "Одеська морська академія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24462403
-
Адреса:
87517, Україна, Донецька обл., Маріуполь, ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жмайло Надія +380505704990 NOMER7473@GMAIL.COM http://ami.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
263 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.07.2019 14:44 - 20.07.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2019 14:44 - 30.07.2019 16:00
Аукціон:
31.07.2019 15:49 - 31.07.2019 16:16
Період кваліфікації:
31.07.2019 16:16 - 01.08.2019 14:33
Період завантаження договору:
31.07.2019 16:16 - 20.08.2019 16:16
Тендерна документація
- Лот №1 ₴240 000.00 Лот 1. Комп'ютерна техніка
- Лот №2 ₴23 000.00 Лот 2.Моноблок