• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Навчальне обладнання та приладдя для оснащення кабінетів біології, хімії, фізики, географії, математики

кошти місцевого бюджету

Торги відмінено

500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер: 8711ec6e09354c57a2290307ea40850a
Внутрішній номер закупівлі: 3573243
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-12-000763-a   
Замовник: Кам'янець-Подільська спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради
Контактна особа: Коваленко Владлен Васильович +380384923214 internat_kp@ukr.net http://www.osvita-slabozori.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 500.00 UAH
Період уточнення: 12.07.2019 13:22 - 17.07.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 12.07.2019 13:22 - 27.07.2019 18:00
Аукціон: з 29.07.2019 13:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для оснащення кабінету біології
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Суворова, 20 На карті
Обладнання для оснащення кабінету хімії
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Суворова, 20 На карті
Обладнання для оснащення кабінету фізики
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Суворова, 20 На карті
Обладнання для оснащення кабінету математики
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Суворова, 20 На карті
Обладнання для оснащення кабінету географії
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Суворова, 20 На карті

Інформація про скасування

Номер: 11561f14021d497eb2d0e016616607bb
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: а.2 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відміняє торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування: 26.07.2019 11:11
Статус:
Виконано