-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус новий
Тендер Prozorro UA-2016-11-15-001211-a
Тендер відбудеться при отриманні очікуванного фінансування
Торги не відбулися
3 690 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 450.00 UAH
Номер:
c11c82a1680b44f9a8d90bfb3f73d55c
Внутрішній номер закупівлі:
357051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-15-001211-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Краматорське трамвайно - тролейбусне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32576420
-
Адреса:
84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, Вул.Кіма, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Володимирівна +380502598779 kpktty@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34121100-2 Громадські автобусиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 690 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 450.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2016 15:44 - 21.11.2016 12:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2016 15:44 - 01.12.2016 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус новий
×
-
ДК 016:2010:
29.10.3 Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей
Кількість
2 одиниця
Період постачання
16.12.2016 - 25.12.2016
Місце постачання
84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Аероклубна (раніше Кіма) 103
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039 Avtograd_2007@mail.ru http://avtograd-2007.com.ua
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Початкова пропозиція
3 690 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 690 000.00 UAH з ПДВ
Документи
27
Скарги
0