-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
шкільний автобус з обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами
Тендер Prozorro UA-2019-07-11-000708-c
Джерело фінансування: кошти обласного та місцевого бюджету
Торги відмінено
2 350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 750.00 UAH
Номер:
8aa77971f22f45cc9dc0c38dca8e6f17
Внутрішній номер закупівлі:
3569450
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-11-000708-c
Замовник:
Малоданилівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04398790
-
Адреса:
62341, Україна, Харківська обл., смт. Мала Данилівка, Харківська область, Дергачівський район, с.м.т.Мала Данилівка, вулиця Ювілейна, 5. тел.: 0576357570.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дригваль Світлана +380993031676 psovet@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 750.00 UAH
Період уточнення:
11.07.2019 15:45 - 21.07.2019 22:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2019 15:45 - 31.07.2019 22:00
Аукціон:
01.08.2019 13:47 - 01.08.2019 14:14
Період кваліфікації:
01.08.2019 14:14 - 19.08.2019 10:51
Період завантаження договору:
14.08.2019 12:14 - 03.09.2019 12:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений Товар здійснюється на підставі ст. 49 Бюджетного кодексу України після фактичної поставки Товару з відстроченням платежу до 30 календарних днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
шкільний автобус з обладнаними місцями для дітей з особливими освітніми потребами
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 01.09.2019
Місце постачання
62341, Україна, Харківська обл., смт. Мала Данилівка, вулиця Ювілейна, будинок 5
На карті
Інформація про скасування
Номер:
df1f8a8458434e2b98a7e5769bf4fecd
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VІІІ(зі змінами) Замовник відміняє торги в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
02.09.2019 15:40
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АК "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
Оскарження: 01.08.2019 14:14 - 24.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41195771
-
Контактна особа:
Наталія Василівна Кучинська +380675397927 iat_nk@ukr.net
-
Адреса:
03680, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ГРІНЧЕНКА, будинок 4
Оскарження: 01.08.2019 14:14 - 24.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 248 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 029 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.08.2019 15:40
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "ТРАК - БАС"
Оскарження: 13.08.2019 15:40 - 25.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41894173
-
Контактна особа:
Гончарук Анатолій +380638363863 truck1bus@gmail.com
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ Б. ВИШНЕВЕЦЬКОГО, будинок 95, квартира 28
Оскарження: 13.08.2019 15:40 - 25.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 350 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 030 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.08.2019 12:14
Документи
6
Скарги
0
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
Оскарження: 14.08.2019 12:14 - 30.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 ukravtosnab@gmail.com
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Оскарження: 14.08.2019 12:14 - 30.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 347 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 347 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.08.2019 10:51
Документи
20
Скарги
1
Контракти
Номер:
b317cb75172844edb846b116a361ec66
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-11-000708-c-a1
Постачальник:
ПП "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "УКРАВТОСНАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35856355
-
Контактна особа:
Виктор Маленко +380577164940,+380577164940,+380671588055 ukravtosnab@gmail.com
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ П'ЯТДЕСЯТИРІЧЧЯ СРСР, будинок 151-Д
Сума договору:
2 347 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 347 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації