-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Двигуни (Двигун Д-260.1)
Тендер Prozorro UA-2019-07-10-001659-b
Торги відмінено
297 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
f246281910b54d0cbb3a4d06668c57d0
Внутрішній номер закупівлі:
3563314
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-10-001659-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом"янського району" м.Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31806946
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, Народного Ополчення ,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайлюченко Максим Олександрович 380442490971, sayyescom.ua@gmail.com http://www.e-tender.biz/#/createProfile
Класифікатор ДК 021:2015:
34311000-0 ДвигуниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
297 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 900.00 UAH
Період уточнення:
10.07.2019 13:42 - 16.07.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2019 13:42 - 26.07.2019 18:00
Аукціон:
з 29.07.2019 11:03
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Двигун Д-260.1
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
d34e9d498b7442f798ba64d6fa9cd17c
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Замовник відміняє торги в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
12.07.2019 08:44
Статус:
Виконано