-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Рюкзаки туристичні
Тендер Prozorro UA-2019-07-10-000265-a
Торги не відбулися
516 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 584.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 584.00 UAH
Номер:
d95370d4bf0440a9af72a2b192dd570b
Внутрішній номер закупівлі:
3562663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-10-000265-a
Замовник:
Комунальний Заклад "Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20508321
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калюжна Ірина Григорівна +380612240396 centr_turizmu_@ukr.net http://zoctkum.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
516 640.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 584.00 UAH
Період уточнення:
10.07.2019 11:59 - 15.07.2019 12:04
Період прийому пропозицій:
10.07.2019 11:59 - 25.07.2019 12:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рюкзак Terra Incognita 65 або еквівалент
Кількість
60 штуки
Період постачання
до 31.08.2019
Місце постачання
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, буд. 46-А
На карті
Рюкзак Travel Extreme Denali 85 або еквівалент
Кількість
138 штуки
Період постачання
до 31.08.2019
Місце постачання
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, буд. 46-А
На карті
Рюкзак Travel Extreme Scout 80 або еквівалент
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.08.2019
Місце постачання
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, буд. 46-А
На карті
Рюкзак Travel Extreme Scout 65 або еквівалент
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.08.2019
Місце постачання
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, буд. 46-А
На карті