-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Природній газ
Тендер Prozorro UA-2016-11-08-000869-a
Природній газ
Торги не відбулися
2 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 500.00 UAH
Номер:
ba51b149edca4c8d882b1c1b08acd183
Внутрішній номер закупівлі:
356100
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-08-000869-a
Замовник:
Комунальна 5-та міська клінічна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996668
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матвієв Богдан Михайлович 380322375600 5kmkl_uoz_lviv@ukr.net http://k5mkl.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2016 17:37 - 21.11.2016 10:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2016 17:37 - 01.12.2016 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 700 000.00 Природній газ