-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт сходів адміністративного корпусу КНП « Вінницький районний медичний центр ПМСД» Вінницької районної ради за адресою: Вінницька обл., вул. Хмельницьке шосе, 92
Тендер Prozorro UA-2019-07-09-001444-b
Торги не відбулися
50 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 500.00 UAH
Номер:
1e119764f356401f82bed27a2558fe81
Внутрішній номер закупівлі:
3557809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-09-001444-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВІННИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37489689
-
Адреса:
23233, Україна, Вінницька область, с. Бохоники, вул. Гагаріна, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борис Сергійович Атаманенко +380976886331 torgi-vinmedrc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
09.07.2019 13:04 - 14.07.2019 23:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2019 13:04 - 24.07.2019 23:00
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт сходів адміністративного корпусу КНП « Вінницький районний медичний центр ПМСД» Вінницької районної ради за адресою: Вінницька обл., вул. Хмельницьке шосе, 92
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.09.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП Техпробуд
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830330
-
Контактна особа:
Прокопюк Віталій Сергійович +380674337150 provis@ukr.net
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, Келецька 130а, кв.120
Початкова пропозиція
49 592.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
49 592.40 UAH з ПДВ
Документи
2
Скарги
0