-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2) (кошти Державного бюджету України)
Тендер Prozorro UA-2019-07-08-000764-a
Торги не відбулися
53 105 333.29
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 265 526.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 265 526.67 UAH
Номер:
68dbc1b51d8f4675aff6c19323f0fb55
Внутрішній номер закупівлі:
3555364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-08-000764-a
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Штанько Лариса Василівна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
53 105 333.29 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
265 526.67 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
212 421.33 UAH
Період уточнення:
08.07.2019 18:11 - 13.07.2019 18:16
Період прийому пропозицій:
08.07.2019 18:11 - 23.07.2019 18:16
Аукціон:
24.07.2019 15:14 - 24.07.2019 15:35
Період кваліфікації:
24.07.2019 15:35 - 26.07.2019 16:17
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях7 банківські дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.10.2020
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м.Кам’янець –Подільський, вул.Д.Галицького, 7
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПОКРОВ БУД"
Оскарження: 24.07.2019 15:35 - 06.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39408596
-
Контактна особа:
Максим Михайленко +380967741661 pokrov-bud@ukr.net
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГРОМОВА, будинок 167
Оскарження: 24.07.2019 15:35 - 06.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
52 835 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
52 835 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.07.2019 16:09
Документи
62
Скарги
0
ТОВ "САМЕ КЛІНІНГ"
Оскарження: 26.07.2019 16:09 - 06.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39759756
-
Контактна особа:
Дорофєєв Олексій Борисович 380632363959, 380632363959, alex691701@meta.ua
-
Адреса:
18015, Україна, Черкаська область, Черкаси, Благовісна, буд. № 195 оф. 112
Оскарження: 26.07.2019 16:09 - 06.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
53 105 330.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
53 105 330.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.07.2019 16:17
Документи
14
Скарги
0