-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Реконструкція будівель Дубровицького НВК "Ліцей-школа" по вул.Макарівській,11 в м.Дубровиця Рівненської області (влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)"-коригування
Тендер Prozorro UA-2019-07-05-000241-c
Торги не відбулися
10 903 583.86
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 10 903.58 UAH
мін. крок: 0.1% або 10 903.58 UAH
Номер:
440d09b19f4644b8b9ec3ad6322578fa
Внутрішній номер закупівлі:
3546060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-05-000241-c
Замовник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛІЦЕЙ-ШКОЛА" ДУБРОВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Кушнір +380988051951,+380992991480 dliceum.com.ua@ukr.net http://www.dliceum.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
10 903 583.86 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 903.58 UAH
Період уточнення:
05.07.2019 09:40 - 11.07.2019 09:08
Період прийому пропозицій:
05.07.2019 09:40 - 21.07.2019 09:08
Аукціон:
22.07.2019 15:19 - 22.07.2019 15:47
Період кваліфікації:
22.07.2019 15:47 - 24.07.2019 14:43
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
- Подіявиконання робіт
- ОписДата встановлення рахунку
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях5 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗгідно з актами приймання виконаних будівельних робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Реконструкція будівель Дубровицького НВК "Ліцей-школа" по вул.Макарівській,11 в м.Дубровиця Рівненської області (влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)"-коригування
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Компанія Барбакан"
Оскарження: 22.07.2019 15:47 - 03.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41159796
-
Контактна особа:
Мандрицький Валентин Віталійович +380970284185 olyska_ostrog@ukr.net
-
Адреса:
35531, Україна, Рівненська область, село Бригадирівка, Радивилівський р-н., село Бригадирівка, вул. Польова, 34
Оскарження: 22.07.2019 15:47 - 03.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
10 160 617.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 798 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.07.2019 19:17
Документи
10
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "НВП ШЛЯХБУД"
Оскарження: 24.07.2019 14:33 - 04.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41085274
-
Контактна особа:
ТОВ НВП ШЛЯХБУД 380673621601, 380979813047 nvpshliahbud@gmail.com
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, Данила Галицького, 19, офіс 419
Оскарження: 24.07.2019 14:33 - 04.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
10 162 999.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 799 000.00 UAH з ПДВ
Документи
25
Скарги
0
ВК "ВІКТОРІ ГРУП"
Оскарження: 24.07.2019 14:40 - 04.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38305943
-
Контактна особа:
Фінюк Валерій Іванович +380677986927 viktory.2012@ukr.net
-
Адреса:
35701, Україна, Рівненська область, Здолбунів, вул. Коперника, 45
Оскарження: 24.07.2019 14:40 - 04.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
10 902 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
10 825 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.07.2019 14:43
Документи
21
Скарги
0