-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
дидактичне обладнання для початкових класів «Нової української школи»
Тендер Prozorro UA-2019-07-03-001656-b
процедура проводиться для задоволення потреби
Торги не відбулися
272 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер:
8a0ad3dccd4b498d9a62c1ef008af394
Внутрішній номер закупівлі:
3540016
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-03-001656-b
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145234
-
Адреса:
67000, Україна, Одесская область, Николаевка, 67000 Одеська область, смт Миколаївка, вул. Шкільна, 22-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Петрівна Шип 0485722616 mikolaivka_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
272 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.07.2019 17:05 - 09.07.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2019 17:05 - 19.07.2019 17:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴272 000.00 дидактичне обладнання для початкових класів «Нової української школи»