-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Брикети паливні з тирси
Тендер Prozorro UA-2019-07-03-000833-a
Брикети паливні з тирси
Торги не відбулися
197 260.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 197.26 UAH
мін. крок: 0.1% або 197.26 UAH
Номер:
7d67bb8ff5e64881aaa65511fd4f8b66
Внутрішній номер закупівлі:
3538021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-03-000833-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729116
-
Адреса:
20214, Україна, Черкаська область, Шевченкове, Шевченка 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Потабенко Олександр Анастасійович 380474020178 239780@ukr.net http://www.shevchenkove.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
197 260.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
197.26 UAH
Період уточнення:
03.07.2019 14:03 - 09.07.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2019 14:03 - 19.07.2019 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється за фактично отриманий товар (за умови прийняття Товару Покупцем за кількістю та якістю) протягом 10 (десяти) робочих днів від дати складання сторонами видаткової накладної, що підтверджує отримання товарів покупцем.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети паливні з тирси
Кількість
56 тонни
Період постачання
до 30.09.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СІРИК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2924404883
-
Контактна особа:
Володимир Кащенко +380676581170 zt-briket@ukr.net
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ПРОЇЗД ЮРІЯ КОНДРАТЮКА, будинок 7, квартира 64
Початкова пропозиція
185 988.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
185 988.00 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
0