-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підшипники – 10 найменувань(або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-06-27-000843-a
Завершена
2 480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 400.00 UAH
Номер:
9e8248f7b72540d69ca041786ba2e6d4
Внутрішній номер закупівлі:
3524511
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-27-000843-a
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 480 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 400.00 UAH
Період уточнення:
27.06.2019 13:53 - 03.07.2019 13:58
Період прийому пропозицій:
27.06.2019 13:53 - 13.07.2019 13:58
Аукціон:
15.07.2019 14:06 - 15.07.2019 14:33
Період кваліфікації:
15.07.2019 14:33 - 24.07.2019 11:55
Період завантаження договору:
24.07.2019 11:50 - 13.08.2019 11:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПостачання продукції здійснюється окремо узгодженими партіями
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипник 134 (ISO 6034)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Підшипник 3518 Н (22218 MBW33)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Підшипник 42222 (NJ22)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Підшипник 42316 (NJ316)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Підшипник 42518 (NJ2218)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Підшипник 7232
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Підшипник 7611
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Підшипник 30232SKF
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Підшипник NNCF 5010 CV SKF
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Підшипник турелі (підшипник опори поворотного столу HT-040101)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРПІДШИПНИК"
Оскарження: 15.07.2019 14:33 - 04.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39696780
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРПІДШИПНИК" 380958004462 skh@ipk.in.ua
-
Адреса:
Україна, 04070, м.Київ, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, будинок 15-17/18
Оскарження: 15.07.2019 14:33 - 04.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 114 666.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
699 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.07.2019 11:50
Документи
39
Скарги
0
ПП "ПІДШИПНИКЗБУТ"
Оскарження: 24.07.2019 11:50 - 04.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23602486
-
Контактна особа:
ПП "ПІДШИПНИКЗБУТ" ckc@psb.dn.ua
-
Адреса:
Україна, Донецька обл., Маріуполь, 87515,Донецька обл., Україна, Жовтневий р-н, м.Маріуполь, вул.Італійська, буд.116А
Оскарження: 24.07.2019 11:50 - 04.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 439 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.07.2019 11:55
Документи
37
Скарги
0
ТОВ УКРАЇНСЬКА ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ МЕТАЛ-МЕЙК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39939419
-
Контактна особа:
Остапчук Віталій Едуардович +380444637787 metal-make@ukr.net
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, Івана Кудрі, 37-а, нежиле приміщення №2
Початкова пропозиція
2 089 060.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 089 060.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
368bcf70988a4a9eb57432a75808098e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-27-000843-a-a1
Постачальник:
ПП "ПІДШИПНИКЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23602486
-
Контактна особа:
ПП "ПІДШИПНИКЗБУТ" ckc@psb.dn.ua
-
Адреса:
Україна, Донецька обл., Маріуполь, 87515,Донецька обл., Україна, Жовтневий р-н, м.Маріуполь, вул.Італійська, буд.116А
Номер договору:
№ 06-500
Сума договору:
700 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
583 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.08.2019 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
06.08.2019 00:00
Статус:
Розірваний