• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Газове паливо

Активна

253 899.95 UAH з ПДВ
Номер: 6ed4865fac0d4431a63ca6424e95f04a
Внутрішній номер закупівлі: 3522831
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-27-000096-c   
Замовник: Гіркополонківська сільська рада
Контактна особа: Мороз Леся Василівна +380332797560 girkapolonka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість: 253 899.95 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 27783 метри кубічні
Період постачання 01.02.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 45607, Україна, Волинська область, село Гірка Полонка Луцького району, вулиця Горохівська 63 А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю

Оскарження: 27.06.2019 10:23 - 16.07.2019 00:00
Ціна пропозиції 253 899.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.07.2019 12:17
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 317a01dd5fd74293bdaa61a7524a691d
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-27-000096-c-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю
Номер договору: №41АВ437-368-19
Сума договору: 253 899.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 211 582.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 16.07.2019 00:00
Статус:
Очікує активації