• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Придбання лавок

Джерело фінансування закупівлі – субвенція з обласного бюджету

Завершена

36 800.00 UAH з ПДВ
Номер: c6ff7e7b99d6409cb08fd1e67b728888
Внутрішній номер закупівлі: 3521265
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-26-001381-c   
Замовник: Департамент розвитку інфраструктури міста
Контактна особа: Терещенко Ігор Валентинович 0564748351 ugkxtender2013@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Переговорна процедура закупівлі була обрана у зв’язку з тим, що замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: - Закон України «Про публічні закупівлі»; - Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2019-05-14-001537-c від 30.05.2019; - Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2019-05-31-000680-c від 18.06.2019
Очікувана вартість: 36 800.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (придбання лавок)
Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Кількість 16 одиниця
Період постачання до 01.09.2019
Місце постачання Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, м. Кривий Ріг На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Волик Наталя Сергіївна

Оскарження: 26.06.2019 16:44 - 07.07.2019 00:00
Ціна пропозиції 36 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.06.2019 16:51
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1755bfb997d4455c904a2146436ad980
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-26-001381-c-c1
Постачальник: Волик Наталя Сергіївна
Номер договору: 519-Т
Сума договору: 36 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 11.07.2019 10:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s