-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
Тендер Prozorro UA-2019-06-26-000250-c
Торги не відбулися
8 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 42.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 42.50 UAH
Номер:
7ff61f6758f0458eb6d4b2d4522640c1
Внутрішній номер закупівлі:
3518459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-26-000250-c
Замовник:
ПОКРОВСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531926
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, м. Покровськ, вул. Поштова будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Жорін +380623521982,+380623929275,+380623929022 krasn-lab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
42.50 UAH
Період уточнення:
26.06.2019 11:01 - 02.07.2019 10:55
Період прийому пропозицій:
26.06.2019 11:01 - 12.07.2019 10:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Кількість
3 найменувань
Період постачання
25.07.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
85300, Україна, Донецька область, Місто Покровськ, вулиця Поштова будинок 15
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ЙОРДАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНДІАНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14324574
-
Контактна особа:
Олег Кононенко +380503476733,+380504700130 sandiana@ukr.net
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, БУЛЬВАР МАШИНОБУДІВНИКІВ, будинок 24, квартира 36
Початкова пропозиція
7 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 700.00 UAH з ПДВ
Документи
23
Скарги
0