-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДБН А.2.2-3:2014. Послуги з поточного ремонту приміщень клінічного корпусу за адресою: м.Київ, вулиця Народного Ополчення, 5
Тендер Prozorro UA-2019-06-24-001559-b
Завершена
512 364.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 543.34 UAH
мін. крок: 0.1% або 543.34 UAH
Номер:
19da363c0a81450a9a82e401d7e0ed94
Внутрішній номер закупівлі:
3511866
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-24-001559-b
Замовник:
Державна установа “Національний науковий центр “Інститут кардіології імені академіка М. Д. Стражеска” Національної академії медичних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011893
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Народного Ополчення,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Падалка Дмитро Юрійович +380442497004 2497004@gmail.com https://strazhesko.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
512 364.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2019 19:39 - 03.07.2019 19:44
Період прийому пропозицій:
24.06.2019 19:39 - 13.07.2019 19:44
Аукціон:
15.07.2019 11:05 - 15.07.2019 12:20
Період кваліфікації:
15.07.2019 12:20 - 22.07.2019 17:27
Період завантаження договору:
15.07.2019 12:20 - 04.08.2019 12:20
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴403 696.00 Лот 1 - Послуги з поточного ремонту приміщення автокланої та дистиляторної кімнати клінічного корпусу за адресою: м.Київ, вулиця Народного Ополчення, 5 (Джерело фінансування - кошти спеціального фонду)
- Лот №2 ₴108 668.00 Лот 2 - Послуги з поточного ремонту приміщення кабінету статистики клінічного корпусу за адресою: м.Київ, вулиця Народного Ополчення, 5 (Джерело фінансування - кошти спеціального фонду)