-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2019-06-21-001341-a
Фінансування закупівлі здійснюється за бюджетні кошти
Торги не відбулися
2 564 601.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 564.60 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 564.60 UAH
Номер:
207fe709a4414d59a62d39671215834e
Внутрішній номер закупівлі:
3504026
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-21-001341-a
Замовник:
Управління освіти Глибоцької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147300
-
Адреса:
60400, Україна, Чернівецька область, Глибока, вулиця Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стрельчук Людмила Іванівна +380373421296 02147300@mail.gov.ua http://glibosvit.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 564 601.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 564.60 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
21.06.2019 13:40 - 28.06.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2019 13:40 - 08.07.2019 18:00
Аукціон:
09.07.2019 13:31 - 09.07.2019 13:52
Період кваліфікації:
09.07.2019 13:52 - 15.07.2019 15:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписФінансування закупівлі здійснюється за бюджетні кошти. Розрахунки за поставлений товар здійснюються на підставі видаткової накладної на умовах відстрочки платежу до 30 календарних днів та у відповідності до частини 1 статті 49 Бюджетного кодексу України.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання для кабінету інформатики (комп`ютерний клас)
Кількість
6 комплект
Період постачання
до 31.08.2019
Комп’ютерне обладнання для кабінету інформатики (комп`ютерний клас з інтерактивною панеллю)
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.08.2019
Ноутбуки для кабінетів початкової школи
Кількість
32 одиниця
Період постачання
до 31.08.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "РОЙХМАН ДАВИД ГЕРШКОВИЧ"
Оскарження: 09.07.2019 13:52 - 26.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1927113094
-
Контактна особа:
Давид Ройхман +380505139940 d.g.roichman@gmail.com
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці,, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО БОГДАНА, будинок 51, квартира 8
Оскарження: 09.07.2019 13:52 - 26.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 556 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 553 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.07.2019 14:53
Документи
61
Скарги
0
ФОП ВАСИЛИШИН ВАСИЛЬ ЯРОСЛАВОВИЧ
Оскарження: 15.07.2019 14:53 - 26.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3110808719
-
Контактна особа:
Василишин Василь Ярославович +380679298841 vasylyshynbest@gmail.com
-
Адреса:
78461, Україна, Івано-Франківська, с. Чорний потік, уч. Постілка
Оскарження: 15.07.2019 14:53 - 26.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 564 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 556 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.07.2019 15:05
Документи
27
Скарги
0