-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. «Реконструкція частини приміщень Піщанської гімназії за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Піщане Кременчуцького району Полтавської області. Коригування» [за кодом CPV за ДК 021:2015 – 45454000-4 (Реконструкція)] (Джерело фінансування закупівлі: залишок освітньої субвенції, що склалась станом на 01.01.2019 року)
Тендер Prozorro UA-2019-06-21-001300-a
Реконструкція частини приміщень закладу освіти Піщанської сільської ради
Завершена
2 042 537.00
UAH з ПДВ
Номер:
189ef7c42aa64a5da14df65c1d78c1c2
Внутрішній номер закупівлі:
3503931
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-21-001300-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40213972
-
Адреса:
39701, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н, с. Піщане, вул. Київська, 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінаїда Павлиш +380677068928 osvita_peschane@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Тендерним комітетом було двічі відмінено тендер за процедурою закупівлі відкриті торги із закупівлі робіт по предмету: ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. «Реконструкція частини приміщень Піщанської гімназії за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Піщане Кременчуцького району Полтавської області. Коригування» [за кодом CPV за ДК 021:2015 – 45454000-4 (Реконструкція)] (Ідентифікатори закупівель: UA-2019-05-21-000126-a та UA-2019-06-05-001556-b) через відсутність достатньої кількості учасників згідно пункту 4 частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі». У відділі освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради залишається необхідність провести у 2019 році закупівлю робіт по предмету: ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. «Реконструкція частини приміщень Піщанської гімназії за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Піщане Кременчуцького району Полтавської області. Коригування» [за кодом CPV за ДК 021:2015 – 45454000-4 (Реконструкція)]. Згідно протоколу тендерного комітету № 34 від 15 травня 2019 року предмет закупівлі робіт визначено наступним чином: ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. «Реконструкція частини приміщень Піщанської гімназії за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Піщане Кременчуцького району Полтавської області. Коригування» [за кодом CPV за ДК 021:2015 – 45454000-4 (Реконструкція)] з очікуваною вартістю закупівлі 2 042 537,00 грн. (два мільйони сорок дві тисячі п’ятсот тридцять сім гривень 00 коп.) з ПДВ. Так як замовником було двічі відмінено тендер із закупівлі робіт по предмету: ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. «Реконструкція частини приміщень Піщанської гімназії за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Піщане Кременчуцького району Полтавської області. Коригування» [за кодом CPV за ДК 021:2015 – 45454000-4 (Реконструкція)] (Ідентифікатори закупівель: UA-2019-05-21-000126-a та UA-2019-06-05-001556-b) через відсутність достатньої кількості учасників, виходячи з очікуваної вартості закупівлі, а також керуючись нормами частини 1 статті 12 Закону та з урахуванням норм пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» пропонується здійснити дану закупівлю шляхом застосування процедури – переговорна процедура закупівлі, у порядку встановленому чинним законодавством, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
2 042 537.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- ОписПротягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з моменту підписання Договору, Замовник може перерахувати Підряднику авансовий платіж у розмірі до 30% (тридцяти відсотків) вартості річного обсягу Робіт на рахунок Підрядника, відкритий на його ім’я в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях15 банківські дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата виконаних Робіт здійснюється протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з дня підписання документів Замовником у разі надходження таких коштів з відповідного бюджету на рахунок Замовника.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013. «Реконструкція частини приміщень Піщанської гімназії за адресою: вул. Шкільна, 2 в с. Піщане Кременчуцького району Полтавської області. Коригування»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.08.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАНСРЕСУРСИ"
Оскарження: 21.06.2019 13:32 - 02.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40511881
-
Контактна особа:
Пільгук Олег Вікторович +380677636647
-
Адреса:
02081, Україна, Київська область, місто Київ, Дарницький район ВУЛИЦЯ ЗДОЛБУНІВСЬКА будинок 3
Оскарження: 21.06.2019 13:32 - 02.07.2019 00:00
Ціна пропозиції
2 042 529.55 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.06.2019 13:34
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c63acea18c274d27a6839f7fa8b04d0b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-21-001300-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАНСРЕСУРСИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40511881
-
Контактна особа:
Пільгук Олег Вікторович +380677636647
-
Адреса:
02081, Україна, Київська область, місто Київ, Дарницький район ВУЛИЦЯ ЗДОЛБУНІВСЬКА будинок 3
Номер договору:
207р
Сума договору:
2 042 529.55 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 702 107.96 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
02.07.2019 13:30
Статус:
Виконаний