-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин А-92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2016-10-21-000028-b
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
dda62620cd174d66a0029a66bbb5a76f
Внутрішній номер закупівлі:
350292
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-21-000028-b
Замовник:
КП ""БОГОДУХІВЖИТЛО" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22660139
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів,, вул. Міліцейська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Чуйко 0575832332 zutlo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 250.00 UAH
Період уточнення:
21.10.2016 08:47 - 26.10.2016 10:37
Період прийому пропозицій:
21.10.2016 08:47 - 05.11.2016 09:37
Аукціон:
07.11.2016 13:17 - 07.11.2016 13:39
Період кваліфікації:
07.11.2016 13:39 - 16.11.2016 16:27
Період завантаження договору:
14.11.2016 16:21 - 04.12.2016 16:21
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-92
×
-
ДК 016:2010:
19.20.2 Паливо рідинне та газ; оливи мастильні
Кількість
5500 літр
Період постачання
01.11.2016 - 31.12.2016
дизельне паливо
×
-
ДК 016:2010:
19.20.2 Паливо рідинне та газ; оливи мастильні
Кількість
7000 літр
Період постачання
01.11.2016 - 31.12.2016
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Пром Гарант Плюс
Оскарження: 07.11.2016 13:39 - 25.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39726851
-
Контактна особа:
Адаменко Константин Михайлович +380509648964 akm7979@mail.ru
-
Адреса:
49000, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ПРОСП СЛОБОЖАНСЬКИЙ Д. 40А
Оскарження: 07.11.2016 13:39 - 25.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
245 028.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
242 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.11.2016 16:21
Документи
31
Скарги
0
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
Оскарження: 14.11.2016 16:21 - 27.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38194448
-
Контактна особа:
Лідія Іванівна Житомирська +38(057) 373-64-29 lubkovskaya@nafta.kharkov.ua
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, місто Полтава, вулиця Половки, 62
Оскарження: 14.11.2016 16:21 - 27.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
249 775.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
242 505.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.11.2016 16:27
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
a4bf540e26614fd19eea44d7770cf10e
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-21-000028-b-a1
Постачальник:
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38194448
-
Контактна особа:
Лідія Іванівна Житомирська +38(057) 373-64-29 lubkovskaya@nafta.kharkov.ua
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, місто Полтава, вулиця Половки, 62
Номер договору:
52 кк/тб
Сума договору:
242 505.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.12.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Дата підписання:
28.11.2016 13:45
Статус:
Підписаний